Café Reserva

Praženo v Itáliicr_100_rainforest

Pražení kávy je skutečnou vědou a mistrovským uměním.
Unikátní koncept prémiových kávových směsí CAFÉ RESERVA pro Vás byl vytvořen společně s ikonou italské kávy panem Gian Luigi Norou, mistrem mezi mistry.
Prémiové kávové směsi certifikované Rainforest Alliance jsou pražené v Itálii pod dohledem pana Gian Luigi Nory, viceprezidenta italské kávové společnosti, ambasadora Caffe de Brasil a především uznávaného znalce a milovníka kávy.
Výsledkem uměleckého procesu je jedinečná chuť a aroma kávy CAFÉ RESERVA.

 

Pěstováno na rovníkurainforest-alliance-certified-seal-lg

Aby chuť kávy CAFÉ RESERVA byla jedinečná, zrnka kávy jsou vypěstována pouze na malých plantážích v rovníkové Africe, Indii nebo Střední a Jižní AmericeVšechny dodavatelské farmy jsou držitelem pečeti Rainforest Alliance Certified™.
Kávovníky na farmách rostou přirozeně ve stínu deštných pralesů. Káva se zde pěstuje bez použití umělých pesticidů, herbicidů nebo chemických hnojiv. Tyto pěstební postupy pomáhají udržovat zdravé životní prostředí a přispívají k ochraně čisté podzemní vody.
Potvrzením vysoké kvality a zodpovědného přístupu ke strategii trvale udržitelného rozvoje a ochrany tropických ekosystémů je právě pečeť Rainforest Alliance Certified™.

 

Ochutnejte!

Rádi Vás přivítáme v našich sladkých prodejnách Čokoládového království, kde Vám kávu CAFÉ RESERVA připravíme přesně tak, jak to má být. Na výběr máte z několika variant!

Oficiální maloobchodní prodejce

Cena

279280
1279280
Café Reserva - 250 g plechovka
279 Kč
Skladem (>5 ks)
389/KLA
1 položek celkem
20 let na trhu
50 000+ ročně uvařených káv
9 tun ročně prodané čokolády
12 000+ ročně uvařených čokolád

 

Používáme ověření věku Adulto